Pandemi Döneminin Kazananları

Pandemi Döneminin Kazananları

Pandemi döneminin kazananları oldu; onlardan birisi şüphesiz “Zoom”. Güvenlik tartışmaları nedeni ile engellendiği yerler olsa da iş görüşmeleri, okul dersleri, arkadaş sohbetlerimiz artık buradan gerçekleşiyor.

Zoom gibi işlerimizi kolaylaştıran çok sayıda dijital çözüm var aslında. Benim favorilerimden birisi “ASANA”. ASANA, aslında bir proje yönetim uygulaması. Ancak kişilerin üzerine görev atamak ve takip etmek için basit ve kullanışlı. Mobil ve web uygulaması üzerinden herkes görevlerin durumunu, kimde beklediğini görüyor; başkası üzerine görev ataması yapabiliyor; görev bazında whatsapp gibi pratik şekilde yazışabiliyor.

Özellikle şirketlerdeki verimsizlik unsurlarından "toplantılar" için ideal bir uygulama. Uzadıkça uzayan toplantıların ana sorunlarından birisi de "alınan kararların takip edilmemesi". ASANA bu sorunu çözmek için ilaç gibi bir dijital araç.

Toplantı sonrasında kim, neyi, ne zamana kadar yapacak; giriş yaparak takibini yapabiliyorsunuz. Zamanı gelince atanan işleri hatırlatıyor. Girilen bu bilgileri herkes kendi cep telefonundan takip edebiliyor.

Velhasıl,Zamanının kıymetini bilen dijital yakalılar için nimetlerinden faydalanacak çokça dijital çözüm var…Zoom, ASANA, bunlardan bazıları…

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ